Import, sprzedaż części JCB
Części zamienne JCB:
Koparki,
Koparko-ładowarki,
Minikoparki,
Bootstrap Slider

Firma Tomech jest nowym na rynku importerem i dystrybutorem części do maszyn budowlanych, koparek, koparko-ładowarek, minikoparek JCB. Jesteśmy prężną i szybko rozwijającą się firmą. Nasza oferta charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami i wysoką jakością produktów. Doświadczenie i szerokie kontakty z dostawcami, hurtowniami części zamiennych JCB, podzespołów do maszyn JCB, koparek, koparko-ładowarek sprawią, że Państwa zamówienia zostaną szybko zrealizowane.

JCB części zamienne, Częstochowa, Śląsk - najtaniej w regionie!

Klientów ze Śląska, zwłaszcza Częstochowy i okolic zapraszamy do naszego sklepu w Częstochowie przy ul. Łużyckiej 48
Sklep czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 800 ÷ 1600 (Sklep JCB części - mapka dojazdu) Równocześnie informujemy, że prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

Częstochowa, Śląsk: części JCB - najniższe ceny w regionie !!!

Naszą ofertę części JCB zobaczyć można w katalogu katalog. Jest to zaledwie część oferowanych części i podzespołów do maszyn JCB. Jeśli nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie poszukiwanej części, pozdespołu to prosimy o kontakt, odpowiemy w jakim czasie jesteśmy w stanie towar sprowadzić.

Jesteśmy młodą, ale prężną i szybko rozwijającą się firmą. Nasze kontakty z hurtowniami i dostawcami części do maszyn JCB gwarantują, że Państwa zamówienia będą sprawnie i szybko realizowane. Jesteśmy importerem części zamiennych do koparek, minikoparek, koparko ładowarek JCB 3CX, 4CX i innych maszyn budowlanych JCB. Możemy Państwu zapewnić podzespoły i części zamienne wysokiej jakości, zarówno oryginalne jak i ich zamienniki.

Częstochowa, Śląsk - najniższe ceny w regionie części JCB !!! Zapraszamy do współpracy

Projekt:LiWeb Skanowanie slajdów, negatywów

Reklama